iprima Ohnivé kuře poslední díl přehrát online

Sponzorované odkazy

Moderní gastronomie a televizní obrazovky? To jde v posledních letech zatraceně dobře k sobě. Můžeme tak sledovat různé reality a kulinářské show, ve kterých převážně amatérští kuchtíci soutěží o velmi lákavé ceny. Popularita televizního vaření byla tak veliká, až Prima TV vymyslela také jeden český kulinářský seriál.

Ohnivé kuře (nebo také Ohnivý kuře) nabízí přesně to, co od pořádného seriálu čekáte. Tedy legraci, lásku, vztahy, problémy, ale taky něco navíc. Tou pomyslnou třešinkou na dortu je kromě skvělých herců také vaření a zajímavé recepty, které si můžete vyzkoušet i u vás doma.

Hlavními hrdiny Ohnivýho kuřete jsou Mike a Burák, které ztvárnili herci Jakub Prachař a Jan Dolanský. Dva kamarádi se po návratu z vězení rozhodnou, že v Janových lázních rozjedou restauraci. Ta je ale v katastrofálním stavu a všude okolo je navíc velká konkurence.

Zkuste si přehrát poslední díly seriálu Ohnivé kuře na iprima play a uvidíte, že zřejmě zase lítají v nějakém maléru. Kdy se jim začne konečně pořádně dařit?

Atmosféru seriálu dotváří moderní hotel Grand, příjemná hospoda u Slepičků, cukrárna Kláry a její kamarádky, ale také třeba večerka asijského obchodníka s krásnou dcerou.

Na konci každé epizody získáte jako bonus zajímavý recept, se kterým se pak můžete blýsknout doma v kuchyni a ohromit s ním vaše přátele. A pokud vám zrovna z nějakého důvodu unikl, nepanikařte. Stačí si jen přehrát poslední díl Ohnivého kuřete online.

Přehrát poslední díl Ohnivé kuře online:

Ohnivé kuře 56. díl – Nečekaná přiznání